• تاریخ : ۱۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : تفریحی


تاريخ انتشار:
۱۵:۰۲ – ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ دي


کد خبر: ۱۱۴۴۷۴
تعداد نظرات : ۰

بوژیدار رادوشویچ با وجود نیمکت نشینی در پرسپولیس تمایل دارد به حضورش در این تیم و کشور ایران ادامه دهد.به گفته روبوما نیوز،او در اظهاراتی تازه گفته هست: تلاش می کنم و انگیزه دارم به حضورم در ایران ادامه دهم.

گلر شماره ۲ پرسپولیس ادامه داد: در کرواسی اسم و رسم خاصی نداشتم که به‌رسمیت شناخته شوم، اما در ایران با من همانند یک ستاره رفتار می‌شود، درست مانند دیگر اعضای تیم. برخی از بازیکنان ما محبوبیتی در سطح مسی و رونالدو دارند به‌طوری که حتی برخی از آنها نمی‌توانند از خانه‌های خود خارج شوند. گاهی اوقات واقعاً کلافه می‌شوم که ۵۰ یا ۱۰۰ هوادار برای عکس گرفتن نزد من می‌آیند.

رادوشوویچ در خصوص رسم و رسوم ایرانی ها گفت: گاهی اوقات در ورزشگاه گوسفند قربانی می‌کنند، اما من در رختکن می‌مانم چون نمی‌توانم این صحنه را ببینم. با این حال به آداب و رسوم ایرانی‌ها احترام می‌گزارم. ایرانی‌ها مردمانی بسیار مهربان و میهمان‌نواز و البته صلح‌جو هستند. آن‌طور که در مجامع جهانی گفته می‌شود ایرانی‌ها خیلی خطرناک هستند، من چنین چیزی ندیدم و در این مدت حتی نشنیدم که یک گلوله شلیک شود.

او همچنن گفت: زنان ایرانی از مردان ایرانی مهربان‌تر هستند. آنها اجازه حضور در تمرینات و ورزشگاه‌ها را ندارند، اما پشت‌ درهای کمپ‌ تیم منتظر می‌مانند تا با بازیکنان عکس یادگاری بگیرند، کسانی که با باشگاه محبوب‌شان زندگی می‌کنند. همسرم نیز مانند خودم به‌سرعت با قوانین ایران اُخت گرفته و مشکلی در اینجا نداریم.

 

 

منبع:خبرورزشی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما