• تاریخ : ۱۶ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : تفریحی


تاريخ انتشار:
۰۹:۰۵ – ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور


کد خبر: ۱۰۴۶۳۳
تعداد نظرات : ۰

موسسه رتبه بندی بین المللی) (Capital intelligenceشرکت بیمه پارسیان را در حال حاضر حائز برترین رتبه بین المللی و داخلی در صنعت بیمه کشور ارزیابی کرد.به گفته روبوما نیوز، موسسه CI یکی از معتبرترین موسسات رتبه بندی در سطح بین الملل می باشد که از سال ۱۹۸۲ در زمینه رتبه بندی فعالیت می نماید و شرکت ها، بانک ها و موسسات مالی را در حدود ۴۰ کشور رتبه بندی می نماید. این موسسه در تاریخ ۲۲ اگوست ۲۰۱۷ برابر با ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ پس از بررسی محیط کلان کشور، صنعت بیمه و در نهایت وضعیت شرکت ، رتبه داخلی و بین المللی اعتباری بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور را اعلام کرد.

این موسسه رتبه شرکت بیمه پارسیان در سطح بین المللی را  BB– گفته نموده و همچنین رتبه کوتاه مدت و بلند مدت در سطح داخلی شرکت بیمه پارسیان را نیز منتشر کرده که در کوتاه مدت ۱A و در بلند مدت- AA  می باشد. براساس گفته شرکت CI   چشم انداز بلند مدت و کوتاه مدت داخلی و خارجی شرکت بیمه پارسیان هر دو در وضعیت با ثباتی قراردارند.

موسسه CI معتقد هست که استراتژی و مدل کسب و کار شرکت بیمه پارسیان نقطه قوت این شرکت می باشد که منجر به مدل کسب و کار پایدار و سود آوری مناسب گردیده و بر این باور هست که شرکت بیمه پارسیان پیشرو در بازار صنعت بیمه در بحث سود آوری   می باشد. همچنین طی بررسی های خود به این نتیجه رسیده هست که در سه سال گذشته رشد شرکت بیمه پارسیان در حدود ۳۰ درصد بوده هست. تمامی این موارد طی گزارشی کامل به بیمه پارسیان ابلاغ شده و در وب وب سایت CI نیز قابل مشاهده می باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما