• تاریخ : ۱۴ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : تفریحی

به گفته روبوما نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، با توجه به انتخاب دستیاران جدید وینفرد شفر توسط اعضاى کمیته فنى عملا حضور فرهاد مجیدى روى نیمکت استقلال منتفى شد و حتى درباره این مسئله هم افتخارىمدیر عامل باشگاه استقلال واکنش نشان داد و اعلام کرد از ابتدا بحث حضورمجیدى در استقلال نبوده هست.

اما به هر ترتیب چالش هایى که میان افتخارى و مجیدى وجود دارد باعث نمى شود تا بازیکن پیشین آبى ها مانع ورود او به استقلال شود.

درست هست که مجیدى نتوانست به عنوان دستیار شفر روى نیمکت آبى ها حضور داشته باشد اما طبق اعلام برخى منابع آگاه به احتمال زیاد مجیدى با سمتى دیگر وارد باشگاه استقلال خواهد شد و بعید نیست او به یکى از مدیران باشگاه استقلال تبدیل شود.

به هر ترتیب بحث حضور مجیدى همچنان در باشگاه استقلال داغ هست و طبق اعلام یکى از مدیران فعلى استقلال، در آینده اى نزدیک این فرد به طور حتم در باشگاه مسئولیت خواهد داشت.

با وجود این باید دید در نهایت بحث جدایى افتخارى از استقلال و ورود مجیدى به کجا ختم مى شود .شاید همه بر این باور هستند که با رفتن افتخارى ،مجیدى به راحتى مى تواند یکى از سمت هاى مدیریتى را تصاحب کند.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما