• تاریخ : ۱۵ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : تفریحی


تاريخ انتشار:
۲۲:۰۱ – ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۵ اسفند


کد خبر: ۱۱۹۲۶۹

تعداد نظرات : ۰


امیر قلعه‌نویی در نشست خبری‌اش پس از پیروزی ۲ بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات اظهار داشت: باید از عوامل اجرایی باشگاه ذوب‌آهن تشکر کنم و امیدوارم تیم الوحده اقامت خوبی را در اصفهان تجربه کرده باشد. به تیمم تبریک می‌گویم و با توجه به ایجاد موقعیت گل، شاید یکی از بهترین بازی‌های ما همین بازی بود. از بازیکنان هم گلایه دارم که موقعیت‌ها را از روی شکم سیری از دست دادند.به گفته روبوما نیوز،به نقل از تسنیم، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از بازیکنان گلایه دارم که موقعیت‌ها را از روی شکم سیری از دست دادند.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری‌اش پس از پیروزی ۲ بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات اظهار داشت: باید از عوامل اجرایی باشگاه ذوب‌آهن تشکر کنم و امیدوارم تیم الوحده اقامت خوبی را در اصفهان تجربه کرده باشد. به تیمم تبریک می‌گویم و با توجه به ایجاد موقعیت گل، شاید یکی از بهترین بازی‌های ما همین بازی بود. از بازیکنان هم گلایه دارم که موقعیت‌ها را از روی شکم سیری از دست دادند.

تبریزی لیاقت حضور در جام جهانی را دارد
او با اشاره به عملکرد مرتضی تبریزی که دو گل برای تیم ذوب‌آهن در دیدار مقابل الوحده به ثمر رساند، گفت: تبریزی روزبه‌روز بهتر می‌شود و لیاقت این را دارد که همراه تیم ملی در جام جهانی مسافر روسیه شود و او حتی می‌تواند در لیگ‌های بالاتری بازی کند.

به غیر از یک صحنه در مسائل دفاعی عملکرد خوبی داشتیم
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم. هر دو تیم هم بازی خوبی را انجام دادند و تیم ما هم به جز یک صحنه در مسائل دفاعی عملکرد خوبی داشت. تیم الوحده هم در این بازی، برای اولین بار بود که با همه بازیکنانش به میدان آمد.

با بدشانسی و شکم‌سیری موقعیت‌ها را از دست دادیم
قلعه‌نویی در واکنش به این پرسش که تیمش هشت موقعیت خوب داشت و بازیکنان ذوب‌آهن چهار موقعیت را به راحتی از دست دادند که عامل آن را بدشانسی می‌داند یا موضوعی دیگر، اظهار داشت: مقداری از آن بدشانسی بود و بقیه موقعیت‌ها را از روی شکم سیری از دست دادیم.

کادر فنی تیم ملی علاوه بر تبریزی، مظاهری و ایمانی دیگر بازیکنان ما را هم می‌بیند
او در پاسخ به این سؤال که بازیکنان ذوب‌آهن باید چه کار کنند که در تیم ملی حضور داشته باشند، گفت: بازیکنان ما صددرصد دیده می‌شوند. علاوه بر تبریزی، مظاهری و ایمانی، بازیکنان دیگری هم هستند که کادر فنی تیم ملی بازی‌های آن‌ها را می‌بیند. با این حال خواسته بودیم در ریکاوری این مدت بازیکنان در اختیار ما باشند، چرا که آن نوع ریکاوری برای بازیکنان تهرانی بهتر هست. البته حاضر بودیم بازیکنان به تهران بروند و دو روز قبل از بازی بیایند.

اگر لازم باشد در مورد بازیکنانم با کادر فنی تیم ملی صحبت می‌کنم
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به ارتباطش با کادرفنی تیم ملی افزود: با کی‌روش صحبت‌هایی داشته‌ایم و آخرین خبری که داشتم این هست که پاسپورت‌های بازیکنان ما توسط فدراسیون گرفته شده هست. اگر نیاز باشد بازهم با کادر فنی تیم ملی صحبت می‌کنیم.

بختیار رحمانی جز خوب‌های ما بوده هست
قلعه‌نویی درباره عملکرد بختیار رحمانی و اینکه گویا خواسته‌هایی از او داشته و عملکرد این بازیکن رضایتبخش نبوده هست، اظهار داشت: چنین چیزی نیست و بختیار هم بالاتر از ۱۲ کیلیومتر برای ما دوید. اگر هم داد می‌زنم، می‌خواهم به بازیکنان انرژی بدهم. بختیار رحمانی جز خوب‌های ما بوده هست.

بازیکنانم در نیم‌فصل دوم مردانه فوتبال بازی می‌کنند
او یادآور شد: خدا را شکر می‌کنم و باید تشکری از همه داشته باشم. ما فرازونشیب‌های زیادی داشتیم و با این حال بازیکنانم در نیم‌فصل دوم مردانه فوتبال بازی می‌کنند و امیدوارم این روند ادامه داشه باشد. توقع ما این هست که هواداران در لیگ قهرمانان به ما کمک کنند. تیم ما به لحاظ عملکردی فراز و نشیب دارد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما