• تاریخ : ۴ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : تفریحیبه گفته روبوما نیوز، میلاد به خاطر فشردگی مسابقات تیم اسکرای نتوانست برای ویزای آمریکا به دبی برود. او از نرسیدن به هفته چهارم لیگ جهانی ناراحت هست.

* اوضاع تیم اسکرای و پلاس لیگا چطوره؟ از انتخابت راضی هستی؟

خدا را شکر وضعیت تیم ما خوب هست. درست هست که در پلاس لیگا بازی‌های‌مان فشرده بود اما نتیجه خوبی گرفتیم و نیم‌فصل را خوب تمام کردیم اما این دلیل نمی‌شود و باید چندین برابر تلاش کنیم تا سال خوب‌تری برای خودمان بسازیم. من بدون شک از شرایطم راضی هستم.

* ظاهراً حسابی در تیم اسکرای جا افتادی، نه؟

من حالا عضوی از اسکرای هستم و حسابی با هم‌تیمی‌هایم هماهنگ شده‌ام، هم بازیکنان مرا کمک می‌کنند و هم من به آنها. ما والیبال نرمال خودمان را بازی می‌کنیم و خدا را شکر همه چیز خوب هست.

* هواداران والیبال لهستانی، چقدر میلاد عبادی‌پور را می‌شناسند؟

هواداران لهستانی همه والیبالیست‌های دنیا را می‌شناسند نه فقط ایرانی‌ها، لهستانی‌ها، برزیلی‌ها یا آمریکایی‌ها، که همه. باید از خودشان بپرسید که مرا چقدر می‌شناسند اما من و هم‌تیمی‌هایم تلاش می‌کنیم تا با بازی‌های بهتر و بردهای خوب اسکرای را به صدر جدول لیگ ببریم.

* رقابت‌های باشگاه‌های جهان چطور بود؟ چهارمی برازنده اسکرای بود؟

همه والیبالیست‌ها می‌دانند جام باشگاه‌های جهان یکی از تورنمنت‌های بزرگ دنیاست. این دوره مسابقات هم سخت بود و نمی‌شد گفت آسان اما اسکرای صد درصد توانش را برای این بازی‌ها گذاشت. شرایط ما خاص‌تر از بقیه بود چراکه در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده بودیم و یکی، دو بازی در لیگ لهستان داشتیم و بعد هم به ووچ برای جام باشگاه‌های جهان رفتیم. هیچ تیمی مثل ما نبود که بعد از ۱۰ تا ۱۲ بازی پشت ‌سر هم به باشگاه‌های جهان بیاید. کمی شرایط برای ما خاص‌تر شده بود اما خدا را شکر بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و چهارم شدیم.

* برایت مهم بود که بانک سرمایه چه نتیجه‌ای در جام باشگاه‌های جهان بگیرد؟

برایم خیلی مهم بود سرمایه به جمع چهار تیم اول برسد. وقتی ما در مرحله چهار تیم می‌خواستیم تیم‌های لوبه و سادا را آنالیز کنیم، یکی از بازی‌های‌شان با سرمایه بود. هم کادر فنی و هم بازیکنان اسکرای، همه بچه‌های ما را می‌شناختند و برای‌شان احترام قائل بودند. دوست داشتم بانک را در جمع چهار تیم ببینم اما این اولین و آخرین تورنمنت برای آنها نیست. می‌دانم در آینده بین بهترین‌ها هستند.

* قرعه تیم ملی در قهرمانی جهان هم مشخص شده، گروه ایران را چطور می‌بینی. مخصوصاً که باز هم لهستان یکی از حریفان ایران هست.

برای ایران مهم نیست با چه تیم‌هایی همگروه هست. بیشتر برای بقیه تیم‌ها مهم هست که ایران همگروه آنها هست یا نه. چراکه در جام قهرمانان بین قاره‌ای نشان دادیم، بخواهیم، همه تیم‌ها را شکست می‌دهیم. این خبر و شوک بزرگی برای همه تیم‌هاست. البته بقیه تیم‌ها هم باید از ما بترسند. ما می‌توانیم خیلی بهتر از این بازی کنیم و امیدوارم در آینده آن را به همه دنیا ثابت کنیم.

* با مشکلی که برای ویزای آمریکا برای تو و معنوی‌نژاد پیش آمده، اگر سفارت قبول نکند که شما در لهستان و ایتالیا برای ویزا اقدام کنید، ناراحت نمی‌شوی در هفته چهارم لیگ جهانی نمی‌توانی با تیم به آمریکا بروی؟

این دیگر تقصیر ما نیست. اصلاً امکان نبود به دبی بروم. اتفاقاً من با آقای خوش‌خبر صحبت کردم و گفت برای ویزا بیا دبی، من برنامه تیم را که دیدم، روزی که او گفته بود استراحتم بود و فردایش بازی داشتیم و هیچ‌جوره راه نداشت به دبی بروم. این هم شریط خاص هست، دست کسی هم نیست و کسی هم مقصر نیست. شاید ناراحت شوم چراکه یکی از مهم‌ترین تورنمنت‌ها را از دست می‌دهم اما واقعاً نمی‌شود کاری کرد.

* برای اقدام در لهستان به تو خبری داده‌اند؟

آقای خوش‌خبر گفت در حال رایزنی هستند تا من در لهستان و جواد در ایتالیا برای ویزا به سفارت آمریکا برویم ولی فعلاً خبری نشده هست. البته هنوز گوش به زنگ هستیم تا به ما بگویند به سفارت آمریکا برویم.

* امسال برای اولین بار شب یلدا دور از خانوده سر کردی. یلدای خاصی بود برای تو و همسرت در لهستان؟

امسال من و همسرم، شب یلدای متفاوتی داشتیم. تنها و دور از خانواده بودیم چراکه فرصت برگشت به ایران را نداشتیم اما چاره‌ای نبود و شب یلدا را در لهستان سر کردیم. تجربه خوبی بود.

 

 

منبع:خبرورزشی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما